Nowe spojrzenie na gotowanie

Nasze potrzeby żywieniowe rosną z dnia na dzień

Nasze potrzeby żywieniowe rosną z dnia na dzień. Trzeba przyznać, że w obecnych czasach mamy do dyspozycji wiele wspaniałych i bardzo wartościowych produktów żywnościowych z którymi nie wiemy co mamy tak dokładnie zrobić, ponieważ nie mamy pod ręką dobrych przepisów. Obecnie na rynku czytelniczym znaleźć można wiele cennych książek z przepisami, które już nam się znudziły. Jeżeli chcemy znaleźć dobrą książkę z najróżniejszymi przepisami, to powinniśmy sięgnąć po “Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy” autorstwa Malwiny Bareła.

Dobre jedzenie

Jest to wspaniała książka dla osób, które nie tylko cenią sobie zdrowe jedzenie, ale także nie maja ochoty karmić się żadnymi fast-foodami na mieście (nie zapominajmy, że kaloryczność takich posiłków jest naprawdę duża!). Aktualnie w modzie jest przygotowywanie sobie lunchboxów, dzięki którym możemy przynieść sobie własny posiłek do pracy lub też w jakiekolwiek inne miejsce. Po co mamy narażać się na dodatkowe koszta w postaci drogich posiłków, czy też kanapek przygotowanych przez inne osoby, skoro w domu w kilka chwil można przygotować sobie naprawdę wartościowy posiłek, który będzie nam smakował. Pomoże nam w tym wspomniana wyżej książka, która jest kontynuacją poprzedniej książki kucharskiej, która okazała się wielkim hitem -“Lunchbox na każdy dzień”. Autorka to jedna z najlepszych osób, które doskonale znają się na gotowaniu, na komponowaniu różnych smaków ze sobą. Ma przyjemność prowadzić również wspaniałego bloga Filozofia Smaku, gdzie codziennie zagląda wiele osób, aby móc zaczerpnąć od niej wspaniałe inspiracje do gotowania.

Nowe przepisy


Malwina Bareła w “Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy” proponuje nam zupełnie nowe przepisy, jeżeli szukamy ciekawych inspiracji kulinarnych. Autorka postarała się dobrać takie receptury na różnego rodzaju dania, które na pewno nie spowodują naszego upadku finansowego i będziemy z przyjemnością zajadać codziennie w pracy. Na 320 stronach znaleźć można przepisy opatrzone barwnymi zdjęciami, które sprawią, że gotowanie stanie się dla nas o wiele przyjemniejsze. Poznamy bardzo ciekawe sezonowe dania, dzięki którym posiłki w pracy będą jeszcze przyjemniejsze. Ogromną zaletą tej książki jest fakt, że kładzie ona duży nacisk na resztki, jakie bardzo często znaleźć możemy w swoich lodówkach, a nie wiemy jak można je rozsądnie wykorzystać. Dzięki tej książce ilość marnowanego jedzenia w naszym życiu na pewno znacznie się zmniejszy. Dodatkowo każdy czytelnik tej wartościowej książki nauczy się gotować z odpowiednim wyprzedzeniem, aby móc zaoszczędzić tym samym czas i pieniądze.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com